Ravinskim piespēle zaudējumā Feņenko klubam “Mestis” līgā

Šovakar Somijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Mestis) mačā Latvijas aizsarga Nika Feņenko pārstāvētā Helsinku “Jokerit” komanda viesos ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) apspēlēja Anrī Ravinska Imatras “Kettera” vienību.

Feņenko šajā spēlē uz ledus pavadīja 17 minūtes un 17 sekundes, piecas reizes meta pa vārtiem, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šosezon četrās spēlēs aizsargs guvis vienus vārtus, bet “Jokerit” ar sešiem punktiem četrās spēlēs ierindojas ceturtajā vietā līgā.

Tikmēr Ravinskis 19 minūtēs un vienā sekundē atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības

Šajā sezonā uzbrucējs piecās cīņās ticis pie vieniem vārtiem un divām piespēlēm, bet “Kettera” ar diviem punktiem piecās spēlēs atrodas priekšpēdējā, devītajā pozīcijā “Mestis”.

Citā mačā Artūra Karašas, Rinalda Vutkēviča un Artūra Homjakova Kajānu “Hokki” mājās ar rezultātu 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) piekāpās Keurū “KeuPa”.

Karaša 12 minūtēs un 45 sekundēs izdarīja divus metienus pa vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Homjakovs 19 minūtēs un 40 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 42,9% iemetienu un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Visbeidzot, Vutkēvičs 11 minūtēs un 49 sekundēs trīsreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Homjakovs šosezon trīs spēlēs nopelnījis vienu piespēli, Karašam trīs mačos divi vārti, bet Vutkēvičs pie punktiem vēl nav ticis.

Kajānu “Hokki” ar trīs punktiem trīs spēlēs ierindojas astotajā vietā līgā.