Ravinska komanda nonāk uzvaras attālumā no “Mestis” fināla

Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) trešajā Play-off pusfināla sērijas spēlē uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” mājās ar 5:0 (0:0, 4:0, 1:0) sagrāva “Kiekko-Espoo”.

Rezultāts sērijā kļuvis 3-0.

Ravinskis uz laukuma pavadītajās 13:45 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs regulārajā čempionātā 45 spēlēs guva 14 vārtus un izdarīja 16 rezultatīvas piespēles, bet astoņos Play-off mačos guvis trīs vārtus.

Sērijas ceturtā spēle tiks aizvadīta 1. aprīlī.

Citā mačā aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” komanda viesos ar rezultātu 2:6 (0:3, 1:0, 1:3) piekāpās Iisalmi “Peli-Karhut”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts 1-2 Iisalmi vienības labā.

Ošenieks uz ledus pavadītajās 21 minūtē un 27 sekundēs četras reizes apdraudēja pretinieku vārtus un pabeidza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Regulārajā sezonā aizsargs 48 spēlēs sakrāja desmit punktus (1+9), bet deviņos izslēgšanas mačos atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Ošenieka komandai ceturtā pusfināla spēle paredzēta 1. aprīlī.