Ravinska klubam minimāla uzvara OMJHL (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) komanda Bleinbilas-Buābriānas “Armada” ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) mājās pieveica Ruēnas-Norānas “Huskies” vienību.

Ravinskis šajā mačā izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un pameta laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmajā periodā komandas ar vārtu guvumiem neapmainījās, bet otrās trešdaļas otrajā minūtē Beks Majdels ar asu metienu no zilās līnijas guva pirmos un vienīgos vārtus spēlē, izvirzot vadībā “Armada” vienību. Amizanti, tas bija viens no tikai trim Bleinbilas-Buābriānas kluba metieniem periodā.

Trešajā mača nogrieznī “Huskies” izdarīja 16 metienus pa “Armada” vārtsarga Šarla Eduāra Gravela cietoksni, bet vārtus gūt nespēja un Ravinska klubs izcīnīja uzvaru.

Šarls Eduārs Gravels atvairīja visus 45 “Huskies” metienus, bet Tomass Kutūrs tika galā ar 23 no 24 “Armada” raidījumiem.

Ravinskim šosezon piecos mačos viens vārtu guvums un viena rezultatīva piespēle. Nākamais mačs “Armada” komandai naktī uz sestdieu pret Qvebekas “Remparts” vienību.