Ravinska 15. punkts sezonā palīdz “Kettera” izcīnīt uzvaru

Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” viesos ar 5:2 (0:1, 0:1, 5:0) apspēlēja Kajānu “Hokki”.

Ravinskis trešā perioda astotajā sekundē piespēlēja komandas biedram, kurš guva “Kettera” pirmos vārtus spēlē. Uzbrucējs nospēlētajās 19:44 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs 19 spēlēs sakrājis 15 (8+7) punktus.

“Kettera” ar 40 punktiem 20 spēlēs ieņem 2. vietu.

Citā mačā Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” mājās ar 5:2 (1:0, 2:0, 2:2) pārspēja Tamperes “KooVee”.

Ošenieks uz ledus pavadīja 18:03 minūtes, kuru laikā veica divus metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+3”.

22 gadus vecais aizsargs 19 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

“Hermes” ierindojusies 5. vietā ar 19 spēlēs sakrātiem 30 punktiem.

Visbeidzot, Artūra Andžāna pārstāvētā Keurū “KeuPa” viesos zaudēja Helsinku “Jokerit” ar rezultātu 2:5 (2:1, 0:3, 0:2).

Andžāns sakrāja četras soda minūtes, negatīvu lietderības koeficientu “-1” un vienreiz meta pa vārtiem nospēlētajās 23:25 minūtēs.

Aizsargs šosezon 17 spēlēs atzīmējies ar vieniem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“KeuPa” ar 20 punktiem 17 spēlēs ieņem 11. vietu.