Punnenovs turpina demonstrēt spožu sniegumu, Ķēniņš nespēlē

Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs šovakar aizvadīja vēl vienu lielisku maču Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) un palīdzēja ”Lausanne” izcīnīt trešo panākumu pēc kārtas.

Punnenova un latviešu uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne” izbraukumā ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) pārspēja ”Lugano”. Viesi uzvaras vārtus iemeta 44. minūtē.

Ķēniņš šoreiz nebija pieteikts spēlei, bet Punnenovs aizvadīja fantastisku maču. Latvijas izlases vārtsargs atvairīja 39 no 41 (95,12%) pretinieku metiena. Dodoties laukumā trijās jaunās sezonas spēlēs, Punnenovs komandai ir atnesis trīs uzvaras.

Tāpat panākumu svinēja arī uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas ”Servette”, kas izbraukumā ar 3:2 (1:0, 0:2, 2:0) uzveica ”Ambri-Piotta”.

Smirnovs nospēlēja astoņas minūtes un 27 sekundes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem un noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch