Punnenovs palīdz tikt pie uzvaras; Balcers turpina krāt punktus (VIDEO)

Šovakar vairākas spēles tika aizvadītas Šveices augstākajā hokeja līgā (NL), un uz ledus izgāja arī vairāki latviešu hokejisti.

Uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētāis klubs Langnavas “Tigers” savās mājās tikās ar HC “Davos” klubu un sagrāva pretiniekus ar 7:0.

Lapinskis aizvadītajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un 11 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja lietderību “+1”.

Aizvadītās sezonas čempionvienība Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru savā laukumā tikās ar Ženēvas “Servette” hokejistiem un izcīnīja uzvaru pagarinājumā ar 2:1.

Balcers spēlēja pirmajā maiņā un pirmā perioda sākumā atklāja mača rezultātu. Uzbrucējs laukumā pavadīja 22 minūtes un izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja koeficientu “+1”.

Citā mačā EHC “Kloten” bez Denisa Smirnova sastāvā savā laukumā tikās ar HC “Lausanne” komandu un uzvarēja ar rezultātu 3:1.

Vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvilas-Jonas “Lakers” mājās tikās ar HC “Ajoie”, kuras rindās spēlē uzbrucējs Emīls Veckaktiņš. Uzvaru ar 6:2 izcīnīja “Lakers” hokejisti.

Punnenovs šajā mačā bija pamatvārtsargs un atvairīja 21 no 23 pretinieku metieniem.

Veckaktiņš spēlēja trešajā maiņā un palika bez rezultativitātes punktiem. Uzbrucēja laukumā pavadīja 14 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu, nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī koeficientu “-2”.