Punnenovs palīdz ”Lausanne” izcīnīt punktu pret Šveices čempionāta līderi

Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs šovakar palīdzēja ”Lausanne”, ko pārstāv arī uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, izcīnīt punktu Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) mačā pret uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvēto Ženēvas ”Servette”.

”Servette”, spēlējot mājās, sīvā cīņā svinēja uzvaru pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 1:0).

Smirnovs laukumā pavadīja 11 minūtes un 31 sekundi, kuras laikā bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja vienā no četriem (25%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Punnenovs atvairīja 28 no 31 (90,32%) sāncenšu metiena, bet pēcspēles metienu sērijā neitralizēja tikai vienu no četriem pretinieku metieniem.

Tikmēr Ķēniņš nospēlēja vien septiņas minūtes un 25 sekundes, vienu reizi metot pa sāncenšu vārtiem, nopelnot četras soda minūtes un maču noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

”Servette” ar 20 spēlēs izcīnītiem 46 punktiem ir Šveices čempionāta līdere. Savukārt ”Lausanne” ar 19 mačos iegūtiem 20 punktiem ieņem priekšpēdējo vietu līgā.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf