Punnenovs nespēj glābt ”Lausanne” no zaudējuma pret vienu no līderēm

Ivars Punnenovs, hokejazinas.com

Ivars Punnenovs | Foto: Sergio Brunetti/Imago Images/Scanpix

Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs šovakar nespēja glābt ”Lausanne”, ko pārstāv arī uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, no zaudējuma Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL).

Punnenova un Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne” mājās ar 3:4 (0:1, 1:1, 2:2) piekāpās Frīburgas ”Gotteron”.

Latvijas izlases vārtsargs atvairīja 29 no 32 (90,62%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Pēdējos vārtus viesi iemeta 59. minūtē, kad, rezultātam esot 2:3, Punnenovs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Ķēniņš laukumā pavadīja 11 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā mačā aizsarga Sanda Smona un uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas ”Servette” izbraukumā ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) apspēlēja EHC ”Kloten” un svinēja piekto panākumu pēdējos sešos mačos. Arī ”Servette” pēdējo ripu iemeta tukšā pretinieku cietoksnī.

Smirnovs nospēlēja astoņas minūtes un 45 sekundes, uzvarot divos no trijiem (66,66%) iemetieniem un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Smons uz ledus atradās vien divas minūtes un 41 sekundi, kuras laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.