Punnenovs nespēj glābt ”Lausanne” no zaudējuma pret vienu no līderēm

Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs šovakar nespēja glābt ”Lausanne”, ko pārstāv arī uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, no zaudējuma Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL).

Punnenova un Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne” mājās ar 3:4 (0:1, 1:1, 2:2) piekāpās Frīburgas ”Gotteron”.

Latvijas izlases vārtsargs atvairīja 29 no 32 (90,62%) pretinieku izdarītajiem metieniem. Pēdējos vārtus viesi iemeta 59. minūtē, kad, rezultātam esot 2:3, Punnenovs bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju.

Ķēniņš laukumā pavadīja 11 minūtes un 52 sekundes, kuru laikā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā mačā aizsarga Sanda Smona un uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas ”Servette” izbraukumā ar 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) apspēlēja EHC ”Kloten” un svinēja piekto panākumu pēdējos sešos mačos. Arī ”Servette” pēdējo ripu iemeta tukšā pretinieku cietoksnī.

Smirnovs nospēlēja astoņas minūtes un 45 sekundes, uzvarot divos no trijiem (66,66%) iemetieniem un maču noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Smons uz ledus atradās vien divas minūtes un 41 sekundi, kuras laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf