Punnenovs nāk uz maiņu, Lozanna tiek pie punkta

Šovakar Šveices hokeja līgā (NL) mājas spēli aizvadaīja latviešu hokejistu Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā HC “Lausanne”.

Lozannas klubs tikās ar SC “Bern” hokejistiem un piekāpās pagarinājumā ar 4:5.

Punnenovs šo maču sāka kā rezerves vārtsargs, bet otrā perioda vidū pie rezultāta 0:3 devās laukumā, jo savainojumu guva pamatvārtsargs Konors Hjūdžs.

Otrajā periodā Lozannas komanda spēja divus vārtus atgūt, un pārtraukumā devās ar vienu vārtu deficītu (2:3).

Trešajā periodā viesi guva ceturtos vārtus, panākdami jau divu vārtu pārsvaru, bet mājinieki turpināja atspēlēšanos. Vispirms 16. minūtē tika gūti trešie vārti, bet divas sekundes pirms pamatlaika beigām Anti Suomela panāca 4:4.

Pagarinājumā uzvaru viesiem atnesa Simons Mozers.

Punnenovs atvairīja deviņus no desmit metieniem, laukumā pavadot 26 minūtes un 24 sekundes.

Ķēniņš laukumā pavadīja nedaudz vairāk par septiņām minūtēm, kuru laikā rezultativitātes punktus neguva.

Turnīra tabulā Bernes klubs ar28 punktiem ieņem 4. vietu, savukārt Lozannnas komanda ar 20 punktiem atrodas 9. pozīcijā.