Punnenovs Davosā ielaiž četrus vārtus; Balceram uzvara deviņu vārtu mačā

Šovakar Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) spēles aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

HC “Davos” savā laukumā uzņēma latviešu vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvēto Rapersvilas-Jonas “Lakers” un izcīnīja uzvaru ar 4:0. Mājinieki pirmajā periodā panāca 2:0, otrajā trešdaļā guva vienus vārtus, bet trešajā periodā vēlreiz pārspēja Punnenovu.

Punnenovs šodien aizvadīja savu otro spēli “Lakers” komandā, atvairot 21 pretinieku metienu jeb 86,21 %.

Tikmēr citā mačā Cīrihes “Lions” ar Rūdolfu Balceru ierindā savās majās tikās ar  “Ambri-Piotta” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar 5:4.

Balcers spēlēja pirmajā maiņā un 18 minūšu laikā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

Vakarā notiks vēl viena spēle, kurā HC “Lugano”, kurā spēlē Roberts Cjunskis, izbraukumā tiksies ar HC “Ajoie”.