Punnenovs atvaira 35 metienus 2. līgā; Andersons gūst vārtus viesos

Šovakar Šveices pēc spēka otrās līgas (SL) regulārās sezonas spēles aizvadīja vairākas latviešu hokejistu pārstāvētās komandas.

Toma Andersona un Sanda Smona “La Chaux-De-Fonds” komanda viesos tikās ar HC “Visp” klubu un izcīnīja uzvaru ar 4:0.

Andersons aizvadītajā mačā spēlēja pirmajā maiņā un trešā perioda sākumā guva vārtus. Uzbrucējs 15 minūšu laikā izdarīja piecus metienus, kā arī nopelnīja koeficentu “+1”.

Tikmēr Smons šovakar palika ārpus spēles pieteikuma.

Citā mačā Riharda Melnalkšņa EHC “Olten” izbraukumā tikās ar Belinconas “Rockets” klubu, kura sastāvā bija Rihards Puide un Darels Dukurs. Uzvaru pagarinājumā ar 3:2 izcīnīja “Olten” komanda.

Melnalksnis spēlēja trešajā maiņā un 15 minūšu laikā izdarīja divus metienus, saņēma vienu noraidījumu, nopelnīja koeficentu “+2”, kā arī uzvarēja 58,33 % iemetienu.

Dukurs bija trešās maiņas uzbrucējs un 15 minūtēs laukumā izdarīja vienu metienu, kā arī nopelnīja koeficentu “-1”.

Puide spēlēja ceturtajā maiņā un 13 minūtēs statistikā neatzīmējās.

Vēl vienā spēlē Kīsnahtas “Lions” ar Nauri Sējēju sastāvā savā laukumā ar 6:2 pārspēja HC “Thurgau” vienību.

Sējējs bija trešās maiņas aizsargs un 16 minūšu laikā bloķēja trīs metienus.

Tikmēr Ivars Punnenovs šovakar bija nosūtīts uz Lozannas kluba fārmklubu HC “Martigny” un palīdzēja komandai ar 6:2 pārspēt HC “Sierre” hokejistus.

Punnenovs aizvadītajā mačā atvairīja 35 metienus jeb 94,59 %.