Punnenovs atvaira 34 metienus un palīdz ”Lausanne” izcīnīt pirmo uzvaru sezonā

Pirmo uzvaru jaunajā Šveices Nacionālās hokeja līgas (NL) sezonā šovakar izcīnīja latviešu hokejistu Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne”.

Latvijas izlases spēlētāju pārstāvētā ”Lausanne” sezonas otrajā mačā, spēlējot izbraukumā, pēcspēles metienu sērijā ar 4:3 (0:2, 2:0, 1:1, 0:0, 1:0) pārspēja ”Davos” hokejistus.

Ķēniņš laukumā pavadīja 16 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu sāncenšu metienu, zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas izlases uzbrucējs sezonas pirmajos divos mačos nav ticis pie rezultativitātes punktiem.

Tikmēr Punnenovs atvairīja 34 no 37 (91,89%) pretinieku metienu un neitralizēja četrus no pieciem pretinieku izpildītajiem pēcspēles metieniem. Latviešu vārtsargam šī bija pirmā spēle šajā sezonā.

Sauso zaudējumu piedzīvoja uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā Ženēvas ”Servette”, kas viesos ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) atzina ”EHC Biel-Bienne” pārākumu. Latvijas izlases uzbrucējs uz ledus bija tikai 52 sekundes.

Tikmēr Langnavas ”Tigers”, spēlējot bez latviešu uzbrucēja Oskara Lapinska, izbraukumā ar 3:5 (2:0, 1:3, 0:2) piekāpās ”EV Zug” hokejistiem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch