Punnenovs atvaira 23 metienus zaudējumā, Ri. Bukarts debitē Šveicē pret Balceru

Šovakar Šveices hokeja līgas (NL) spēlēs laukumā devās seši Latvijas hokejisti.

Vārtsarga Ivara Punnenova un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne” viesos ar 2:3 (1:0, 0:1, 1:2) atzina Šveices čempiones Ženēvas “Servette” pārākumu.

Punnenovs sargāja “Lausanne” vārtus un spēja atvairīt 23 no 26 pretinieku metieniem.

Šosezon Punnenovs astoņos mačos atvairījis vien 83,9% metienus, ielaižot vidēji 4,08 ripas spēlē.

Savukārt, Ķēniņš sev atvēlētajās 13:25 minūtēs sakrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Ķēniņš šosezon deviņās spēlēs punktus nav iekrājis.

Turnīra tabulā Lozannas klubs ar 20 punktiem 16 spēlēs ieņem 9. vietu.

Citā mačā uzbrucēja Riharda Bukarta debijā, viņa pārstāvētā “EHC Biel-Bienne” mājās ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Rūdolfa Balcera pārstāvētajai Cīrihes “Lions”.

Abi latvieši punktus neguva.

Bukarts debijas mačā laukumā devās trešajā virknējumā un nospēlēja gandrīz 16 minūtes (15:59), kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un sakrāja negatīvu lietderību “-1”. Balcers sev atvēlētajās 16:45 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Balcers 16 spēlēs sakrājis 13 (8+5) punktus. Bukarts pie punktiem vēl nav ticis.

Turnīra tabulā “Lions” ar 36 punktiem 16 cīņās ieņem 2. vietu, savukārt, “EHC Biel-Bienne” atrodās 12. pozīcijā ar 16 punktiem 15 spēlēs.

Roberta Cjunska pārstāvētā “Lugano” ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja “HC Ajoie”.

Cjunskis uz ledus nospēlēja 6:24 minūtes, taču statistikas ailēs neizcēlās ne ar ko ievērības cienīgu.

Šosezon Cjunskis piecos mačos guvis vārtus un atdevis rezultatīvu piespēli.

“Lugano” hokejisti ar 26 punktiem 16 mačos atrodas piektajā pozīcijā.

Savukārt, Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski sastāvā ar 1:3 (1:2, 0:1, 0:0) viesos zaudēja “HC Davos”.

Lapinskis 14:25 minūtēs veica vienu metienu pa vārtiem un pabeidza spēli ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon Lapinskis 17 spēlēs guvis vienus vārtus.

“Tigers” ieņem 11. vietu ar 17 spēlēs iegūtiem 19 punktiem.

Visbeidzot, “EHC Kloten” bez savainotā Denisa Smirnova mājās piekāpās “SC Bern” ar 1:2 (0:1, 1:1, 0:0).