Punnenovs atgriežas laukumā un palīdz ”Lausanne” izcīnīt punktu

Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs šovakar pēc piecu spēļu pārtraukuma atgriezās laukumā Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) un palīdzēja ”Lausanne”, ko pārstāv arī uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, tikt pie punkta.

Mūsu hokejistu pārstāvētā ”Lausanne”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās “Ajoie” un piedzīvoja pirmo zaudējumu pēdējās sešās spēlēs.

Punnenovs atvairīja 14 no 16 (87,5%) pretinieku hokejistu izdarītajiem metieniem. Latvijas izlases vārtsargs vienīgos vārtus pamatlaikā ielaida, kad ”Lausanne” atradās skaitliskajā mazākumā.

Savukārt Ķēniņš laukumā pavadīja 14 minūtes un 17 sekundes, kuru laikā ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tāpat zaudējumu piedzīvoja arī uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas ”Tigers”, kas viesos ar 3:6 (2:3, 1:2, 0:1) atzina “Davos” pārākumu.

Lapinskis astoņu minūšu un 41 sekundes laikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Punnenova un Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne” ar 54 punktiem 43 spēlēs ieņem 12. vietu līgā, bet Lapinska pārstāvētā ”Tigers” ar tikpat punktiem 44 mačos atrodas pozīciju zemāk.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf