Punnenovam pirmais Shutout’s sezonā

Šveices augstākajā hokeja līgā (NL) Ronalda Ķēniņa un Ivara Punnenova pārstāvētā HC “Lausanne” savā laukumā tikās ar līgas pastarīti “Ajoie”.

Uzvaru ar rezultātu 5:0 izcīnīja Lozannas hokejisti. Pirmajā periodā laukuma saimnieki panāca 2:0, pēc spēlētām 40 minūtēm Lozannas komanda bija vadībā ar 4:0, bet mača pedējā periodā tika gūti vēl vieni vārti.

Labu spēli vārtos aizvadīja Punnenovs, kurš atvairīja visus 18 pretinieku metienus.

Tikmēr Ķēniņš spēlēja ceturtajā maiņā. laukumā pavadot nedaudz vairāk par 13 minūtēm. Uzbrucējs nopelnīja vienu noraidījumu, kā arī uzvarēja abos iemetienos.

Turnīra tabulā Lozannas hokejisti ar 44 punktiem ieņem 4. vietu, savukārt “Ajoie” ar 17 punktiem atrodas 14. vietā.