Punnenovam neveiksmīgs mačs Šveicē

Latvijas izlases vārtsargs Ivars Punnenovs piektdien aizvadīja neveiksmīgu maču Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) un tika nomainīts.

Punnenova un uzbrucēja Ronalda Ķēniņa pārstāvētā ”Lausanne” izbraukumā ar 1:4 (0:1, 1:2, 0:1) atzina ”Biel-Bienne” pārākumu.

Latvijas izlases vārtsargs atvairīja vien 21 no 25 (84%) pretinieku metieniem un trešā perioda sākumā pēc ceturtās ielaistās ripas tika nomainīts.

Tikmēr Ķēniņš laukumā pavadīja tikai deviņas minūtes un 16 sekundes, kuru laikā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Neveiksmi piedzīvoja arī uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas ”Tigers”, kas viesos ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) zaudēja Cīrihes ”Lions”.

Lapinskis nospēlēja 12 minūtes un 46 sekundes, bloķējot divus pretinieku metienus, nopelnot divas soda minūtes, kuru laikā pretinieki guva uzvaras vārtus, un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Autors: Rainers Rogs Avots: Sihf.ch