Punnenova lieliskais sniegums atnes ”Lakers” punktu, Balceram pirmais zaudējums sezonā

Šveices Nacionālajā hokeja līgā (NL) spēles šovakar aizvadīja vairāki Latvijas hokejisti.

Vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvilas-Jonas “Lakers”, spēlējot mājās, bullīšos ar 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās bez uzbrucēja Ronalda Ķēniņa spēlējošajai HC “Lausanne”.

Punnenovs atvairīja 28 no 30 (93,33%) pretinieku metieniem un tika galā ar trijiem no sešiem bullīšiem.

Ķēniņš šosezon vēl nav devies laukumā nevienā spēlē HC “Lausanne” sastāvā. ”Hokejazinas.com” jau ziņoja, ka klubs Latvijas izlases uzbrucēju nosūtīja uz Šveices pēc spēka 2. līgas (SL) klubu “HC Sierre“,

Nākamo spēli Punnenova pārstāvētais klubs aizvadīs rīt, plkst. 16:45 izbraukumā tiekoties ar “HC Davos”. Savukārt Ķēniņa pārstāvētā komanda 1. oktobrī, plkst. 20:45, mājās uzņems EHC “Biel-Bienne“.

Pirmo zaudējumu piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions”, kas viesos ar 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) atzina Frīburgas “Gotteron” pārākumu.

Balcers laukumā pavadīja vien 11 minūtes un 12 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon sešās spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

Nākamo maču “Lions” aizvadīs 1. oktobrī, plkst. 20:45 savā laukumā uzņemot vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvēto Rapersvilas-Jonas “Lakers”.

Uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” savā laukumā ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) apspēlēja cita uzbrucēja Emīla Veckaktiņa pārstāvēto HC “Ajoie”.

Lapinskis 13 minūtēs un 24 sekundēs atzīmējās ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs sešās spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

Tikmēr Veckaktiņš uz ledus atradās tikai četras minūtes un 35 sekundes. Arī viņš laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs sešos mačos palicis bez punktiem.

Nākamo spēli Lapinska pārstāvētais klubs aizvadīs 1. oktobrī, plkst. 20:45 mājās uzņemot HC “Lugano”. Savukārt Veckaktiņa pārstāvētā komanda 1. oktobrī, plkst. 20:45, savā laukumā tiksies ar “SC Bern”.

Uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā EHC “Kloten” izbraukumā ar 2:4 (1:1, 0:1, 1:2) piekāpās HC “Lugano”.

Smirnovs 12 minūtēs un 46 sekundēs izpildīja vienu metienu un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs piecās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Nākamo maču EHC “Kloten” aizvadīs 1. oktobrī, plkst. 20:45 mājās krustojot nūjas ar EV “Zug”.