Punnenova klubs sezonas atklāšanas spēlē divreiz izlaiž pārsvaru un zaudē papildlaikā

Šovakar Latvijas izlases hokejistu Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā Šveices hoekja līgas (NL) komanda “HC Lausanne” ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:0, 1:2, 0:1) mājās papildlaikā piekāpās Frīburgas “Gotteron” vienībai.

Pirmajā periodā komandas vārtus neguva, bet otrās trešdaļas 17. minūtē “HC Lausanne” uzbrucējs Anti Suomela atklāja spēles rezultātu.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Džeikobs De La Rouzs vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu, bet 15. minūtē Makai Holdeners atjaunoja viesu pārsvaru.

Vien 21 sekundi pēc Holdenera precīzā metiena Benuā Jekers vēlreiz panāca neizšķirtu.

Papildlaikā “Gotteron” uzbrucējs Kristofs Berčī izrāva uzvaru mājiniekiem.

Punnenovs atvairīja 19 no 22 “Gotteron” metieniem, bet Reto Berra tika galā ar 33 no 35 “HC Lausanne” raidījumiem.

Ķēniņš šajā mačā nepiedalījās.

Nākamā spēle latviešu pārstāvētajam klubam paredzēta 15. septembrī plkst. 20:45 viesos pret “SC Bern” komandu.