Ponomarenko un Rimjānam liels spēles laiks, ”Arctic Eagles” izcīna pirmo uzvaru

Pirmo uzvaru Norvēģijas hokeja līgā izcīnīja Latvijas uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Narvikas “Arctic Eagles”, kas mājās ar 4:2 (1:1, 0:1, 3:0) pārspēja Fredrikstādas “Stjernen”.

Viesi 59. minūtē vēl atradās vadībā ar 2:1, bet “Arctic Eagles” pēdējās divās minūtēs iemeta trīs bezatbildes vārtus un izrāva uzvaru.

Rimjāns laukumā pavadīja 19 minūtes un 55 sekundes (ceturtais lielākais spēles laiks komandā), kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas uzbrucējs šosezon četrās spēlēs palicis bez punktiem.

“Arctic Eagles” ar trīs punktiem četros mačos ieņem septīto vietu līgā.

Nākamo spēli Rimjāna pārstāvētais klubs aizvadīs 28. septembrī, plkst. 19:30 savā laukumā uzņemot “Lillehammer”.

Tikmēr aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” viesos ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās Norvēģijas čempionei Hamāras “Storhamar IL”.

Mājinieki uzvaru izrāva vien 24 sekundes līdz pamatlaika beigām.

Ponomarenko 19 minūtēs un 47 sekundēs divreiz apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Latvijas aizsargs četrās spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

”Sparta” ar sešiem punktiem četros mačos atrodas piektajā pozīcijā.

Nākamo spēli Ponomarenko pārstāvētā komanda aizvadīs 28. septembrī, plkst. 15:00 mājās tiekoties ar Haldenas “Comet”.

Autors: Rainers Rogs