Ponomarenko rupjības dēļ saņem četras soda minūtes

Norvēģijas hokeja līgas spēlē aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” viesos ar rezultātu 2:7 (0:1, 0:5, 2:1) kapitulēja “Valerenga IF”.

Ponomarenko uz ledus pavadīja 13:47 minūtes, saņēma četras soda minūtes par rupjību un nesportisku uzvedību, kā arī iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Aizsargs šosezon 40 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

”Sparta” ar 73 punktiem 40 mačos ieņem ceturto vietu līgā un jau kvalificējusies Play-off.

Nākamais mačs Ponomarenko vienībai paredzēts 24. februārī pret Friskas “Asker”.

Citā spēlē Leonarda Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” izbraukumā ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) zaudēja Friskas “Asker”.

Rimjāns uz laukuma atradās vien astoņas minūtes un 37 sekundes, vienreiz metot pa vārtiem un pabeidzot maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Uzbrucējs 34 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 21 rezultatīvu piespēli.

”Panthers” ar 22 punktiem 40 mačos ierindojas devītajā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli Rimjāna pārstāvētā komanda aizvadīs 24. februārī pret “Stjernen”.