Ponomarenko rezultatīvs ”Sparta” uzvarā, Rimjānam sausais zaudējums

Latvijas aizsargs Maksims Ponomarenko šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Norvēģijas hokeja līgā.

Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta” viesos ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) apspēlēja “Stjernen”.

Latvijas hokejists 33. minūtē asistēja ”Sparta” otrajā vārtu guvumā.

Ponomarenko 20 minūtēs un 18 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”. Mājinieki Ponomarenko noraidījuma laikā guva otros vārtus.

Aizsargs šosezon 42 spēlēs izcēlies ar trīs precīziem metieniem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

”Sparta” ar 79 punktiem 42 mačos ieņem ceturto vietu līgā un jau ir kvalificējusies Play-off.

Nākamo spēli Ponomarenko pārstāvētais klubs aizvadīs 2. martā, plkst. 17:00 izbraukumā tiekoties ar Stavangeras “Oilers”.

Savukārt uzbrucēja Leonarda Rimjāna pārstāvētā Ringerikes ”Panthers” izbraukumā ar 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) atzina “Lillehammer” pārākumu.

Rimjāns uz ledus pavadīja 19 ar pusi minūtes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 36 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 22 rezultatīvas piespēles.

”Panthers” ar 23 punktiem 42 mačos ierindojas devītajā pozīcijā desmit komandu konkurencē.

Nākamo spēli Rimjāna pārstāvētā komanda aizvadīs 3. martā, plkst. 18:00 viesojoties pie “Lorenskog”.

Autors: Rainers Rogs