Ponomarenko noraidījums maksā vārtus, ”Sparta” pirmais zaudējums Play-off

Pirmo zaudējumu Norvēģijas hokeja līgas Play-off sestdien piedzīvoja Latvijas aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas ceturtdaļfināla otrajā spēlē viesos ar 3:4 (1:2, 1:1, 1:1) piekāpās Askeras ”Frisk”.

Sērijā rezultāts kļuvis neizšķirts (1-1). Atgādināsim, ka pirmajā mačā ”Sparta” svinēja panākumu mājās ar 2:1.

Ponomarenko 16 minūtēs un divās sekundēs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes (pretinieki Latvijas hokejista noraidījuma laikā guva trešos vārtus) un tika pie negatīva lietderības koeficienta ”-1”.

Aizsargs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar trīs precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm, bet divos Play-off mačos nav ticis pie rezultativitātes punktiem.

Sērijas trešā spēle paredzēta 19. martā, plkst. 20:00. Tā notiks Sarpsborgā.

Iekļūšanai nākamajā kārtā nepieciešamas četras uzvaras.

Autors: Rainers Rogs