Ponomarenko neveiksmīgs mačs, ”Sparta” piedzīvo otro zaudējumu pēc kārtas

Otro zaudējumu Norvēģijas hokeja līgas Play-off šovakar piedzīvoja Latvijas aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas ceturtdaļfināla trešajā spēlē mājās ar 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) atzina Askeras ”Frisk” pārākumu.

”Sparta” šī bija otrā neveiksme pēc kārtas. Sērijā Ponomarenko pārstāvētais klubs tagad atrodas iedzinējos ar 1-2. Sērija tiks aizvadīta līdz kādas komandas četrām uzvarām.

Latvijas aizsargs šoreiz uz ledus pavadīja 18 minūtes un divas sekundes, pamatlaika izskaņā izpelnoties divas soda minūtes un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Aizsargs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar trīs precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Play-off mačos nav ticis pie punktiem.

Sērijas ceturtā spēle norisināsies 21. martā, plkst. 20:00. Tā tiks aizvadīta Askerā.