Ponomarenko ”-1”, ”Sparta” nonāk bezdibeņa malā

Vienas neveiksmes attālumā no sezonas beigām šovakar nonāca Latvijas aizsarga Maksima Ponomarenko pārstāvētā Sarpsborgas ”Sparta”, kas Norvēģijas hokeja līgas ceturtdaļfināla ceturtajā spēlē izbraukumā ar 1:4 (1:3, 0:0, 0:1) atzina Askeras ”Frisk” pārākumu un sērijā nonāca iedzinējos ar 1-3.

Ponomarenko laukumā pavadīja 16 minūtes un 57 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 45 regulārās sezonas spēlēs izcēlās ar trīs precīziem metieniem un desmit rezultatīvām piespēlēm, bet četros Play-off mačos nav ticis pie punktiem.

”Sparta” ceturtdaļfināla sēriju uzsāka ar uzvaru savā laukumā, bet nākamajās trīs spēlēs piedzīvojusi trīs zaudējumus.

Sērijas piektā spēle paredzēta 23. martā, plkst. 17:00. Tā tiks aizvadīta ”Sparta” laukumā.