Polcs gūst vārtus, “Boxers” izstājas no Francijas kausa izcīņas

Šovakar Latvijas uzbrucēju Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova pārstāvētā Bordo “Boxers” komanda Francijas kausa izcīņas mačā ar rezultātu 3:6 (1:0, 2:2, 0:5) viesos zaudēja Šamberī “Elephants” vienībai.

Jevpalovs šajā mačā vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Polcs šajā cīņā guva vārtus, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, uzvarēja piecus no 11 iemetieniem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Līdz pat otrā perioda devītajai minūtei “Boxers” atradās vadībā ar rezultātu 3:0, taču līdz trešās trešdaļas devītajai minūtei šis pārsvars jau tika pazaudēts.

Turpinājumā mājinieki guva trīs vārtus un izcīnīja uzvaru.

Jevpalovs šosezon Francijas hokeja līgā (Ligue Magnus) 20 cīņās nopelnījis 19 punktus (7+12), bet Polcam septiņos mačos pieci punkti (3+2).

Francijas kausa pusfinālā nav iekļuvusi neviena no latviešu pārstāvētajām Francijas hokeja līgas komandām.

Ceturtdaļfinālā iekļuva arī Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera Ruānas “Dragons”, ar rezultātu 3:6 piekāpjoties Grenobles “Brûleurs de Loups”.