Polcam vārtu guvums, “Acroni” izcīna Alpu līgas čempiontitulu

Vakardien Alpu hokeja līgas sestajā finālspēlē Latvijas uzbrucēja Rūdolfa Polca pārstāvētā Jesenices “Acroni” komanda ar rezultātu 4:3 (1:1, 2:0, 0:2, 0:0, 1:0) otrajā papildlaikā viesos pārspēja “SG Cortina” vienību un izcīnīja čempiontitulu.

Polcs šajā mačā izcēlās ar vārtu guvumu, sešas reizes meta pa pretinieku vārtiem, kā arī laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda ceturtajā minūtē mājinieku uzbrucējs Tomasso Traversa atklāja mača rezultātu, bet 17. minūtē Jasa Jenko panāca neizšķirtu.

Otrās trešdaļas septītajā minūtē Rūdolfs Polcs vairākumā izvirzīja vadībā “Acroni”, taču devītajā minūtē Ozbejs Reps dubultoja Polca kluba pārsvaru.

Vien 42 sekundes pirms trešā mača nogriežņa noslēguma Diego Kuglieta vienus vārtus atguva, bet tikai desmit sekundes pirms pamatlaika beigām Kuglieta izcēlās ar vēl vienu precīzu metienu un izlīdzināja rezultātu.

Pirmajā papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrā papildlaika 17. minūtē “Acroni” aizsargs Žiga Urukalo guva izšķirošos vārtus gan mačā, gan sērijā.

Anti Karjalainens atvairīja 37 no 40 “SG Cortina” metieniem, bet Marko De Filipo Roha tika galā ar 39 no 43 “Acroni” raidījumiem

Jesenices klubs pirmo reizi tā pastāvēšanas vēsturē kļuva par Alpu līgas čempioniem.

Polcs šosezon 36 regulārās sezonas spēlēs guva 19 vārtus un atdeva 17 rezultatīvas piespēles, bet izslēgšanas spēlēs savam kontam pievienoja četrus precīzus metienus un septiņas piespēles.