Polcam vārti, Jevdokimovam divas rezultatīvas piespēles

Rūdolfs Polcs, Hokejazinas.com

Rūdolfs Polcs | Foto: Serena Fantini/IIHF

Alpu hokeja līgas spēlēs piedalījās vairāki Latvijas hokejisti.

Rūdolfs Polcs atzīmējās ar gūtiem vārtiem Slovēnijas komandas Ješenices “Acroni” uzvarā pār Itālijas vienību Fasas “Falcons” ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0). Polcs guva vārtus nedaudz mazāk kā divas minūtes līdz mača beigām, uzstādot gala rezultātu.

Šosezon 21 gadu vecais uzbrucējs sakrājis 12 (10+2) punktus. Vakar Polcs guva trīs vārtus.

Ralfa Jevdokimova pārstāvētā Kicbīheles “EC Die Adler Stadtwerke” ar 4:3 (0:1, 4:1, 0:1) apspēlēja Sēlvas “Gherdeina”. Jevdokimovs izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Latvietis mačus pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jevdokimovs šosezon desmit mačos atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Citā mačā Artūra Brikmaņa un Kārļa Bucenieka Lincas “Steel Wings” ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) piekāpās Kolalbo “Rittner Buam”. Brikmanis un Bucenieks pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”, taču Brikmanis arī saņēma divas soda minūtes.

Savukārt, Roberta Lipsberga ”EC Bregenzerwald” zaudē ar 0:4 (0:2, 0:2, rit 3. periods) Kortīnas “Hafro”.