Polcam vārti, Jevdokimovam divas rezultatīvas piespēles

Alpu hokeja līgas spēlēs piedalījās vairāki Latvijas hokejisti.

Rūdolfs Polcs atzīmējās ar gūtiem vārtiem Slovēnijas komandas Ješenices “Acroni” uzvarā pār Itālijas vienību Fasas “Falcons” ar 4:1 (1:0, 1:1, 2:0). Polcs guva vārtus nedaudz mazāk kā divas minūtes līdz mača beigām, uzstādot gala rezultātu.

Šosezon 21 gadu vecais uzbrucējs sakrājis 12 (10+2) punktus. Vakar Polcs guva trīs vārtus.

Ralfa Jevdokimova pārstāvētā Kicbīheles “EC Die Adler Stadtwerke” ar 4:3 (0:1, 4:1, 0:1) apspēlēja Sēlvas “Gherdeina”. Jevdokimovs izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm. Latvietis mačus pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jevdokimovs šosezon desmit mačos atdevis četras rezultatīvas piespēles.

Citā mačā Artūra Brikmaņa un Kārļa Bucenieka Lincas “Steel Wings” ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) piekāpās Kolalbo “Rittner Buam”. Brikmanis un Bucenieks pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”, taču Brikmanis arī saņēma divas soda minūtes.

Savukārt, Roberta Lipsberga ”EC Bregenzerwald” zaudē ar 0:4 (0:2, 0:2, rit 3. periods) Kortīnas “Hafro”.