Polcam pirmā divu vārtu spēle šosezon, divreiz precīzs arī Vīgners

Šovakar Francijas hokeja līgas (Ligue Magnus) spēlē Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” ar rezultātu 7:1 (3:1, 2:0, 2:0) izbraukumā sagrāva Nicas “Aigles”.

Polcs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, pirmajā periodā panākot 1:1 un 3:1. Uzbrucējs divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja četros no deviņiem iemetieniem. Jevpalovs atdeva rezultatīvu piespēli, veica vienu metienu pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Jāpiebilst, ka šī Polcam kļuva par pirmo divu vārtu spēli sezonā.

Jevpalovs šosezon 43 cīņās nopelnījis 38 (15+23) punktus, bet Polcam 30 mačos 15 (9+6) punkti.

“Boxers” 43 spēlēs tikuši pie 68 punktiem un atrodas ceturtajā pozīcijā “Ligue Magnus”.

Citā mačā Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons” mājās ar rezultātu 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) apspēlēja uzbrucēja Oļega Šišļaņņikova Gapas “Rapaces”.

Vīgners 45. minūtē atklāja mača rezultātu, bet 60. minūtē ar metienu tukšā cietoksnī guva otros vārtus spēlē, panākot 3:1. Uzbrucējs veica sešus metienus (!!!) pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderību “+2”.

Sotnieks ar neko ievērības cienīgu neatzīmējās.

Vīgneram šosezon 40 spēlēs 45 (26+19) punkti, bet Sotnieks 43 spēlēs ticis pie 15 (4+11) punktiem.

“Dragons” ar 107 punktiem 43 spēlēs atrodas pirmajā vietā Francijas līgā.

Komanda uzvarējusi septiņus mačus pēc kārtas, kā arī 15 no pēdējām 17 spēlēm.