“Penguins” ĢM: Bļugers varētu atgriezties sestdien

Latvijas hokeja izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” uzbrucējs Teodors Bļugers varētu laukumā atgriezties sestdien, paziņojis kluba ģerenālmenedžeris Rons Hekstals.

“Ceram, ka [Bļugers atgriezīsies] sestdien, bet viss būs atkarīgs no tā, kā viņam ies šonedēļ. Mēs ceram, ka viņš varēs spēlēt sestdien, tad arī varēsim viņu izņemt no ilgtermiņa savainoto spēlētāju saraksta,” paziņoja “Penguins” ģenerālmenedžeris.

Iepriekš ziņojām, ka Bļugers treniņā slido kopā ar pārējo komandu, kā arī dzeltenā kreklā, kas nozīmē, ka viņš drīkst piedalīties vingrinājumos ar kontaktu. Pagaidām Bļugers netiek iespēlēts kādā no četrām uzbrucēju maiņām. Šobrīd Bļugers tiek rotēts kopā ar aizsargiem.

Tā kā Latvijas izlases uzbrucējs tika ievietots ilgtermiņa savainoto spēlētāju sarakstā, viņš nedrīkstēs doties laukumā ātrāk par 5. novembri. Iespējams, ka sezonas debiju Bļugers aizvadīs naktī uz svētdienu pret Sietlas “Kraken”.

“Penguins” ar desmit punktiem 11 spēlēs ierindojas 14. vietā Austrumu konferencē. Bļugers 28. septembrī guva ķermeņa augšdaļas savainojumu un kopš pirmssezons laukumā nav devies.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Pitsburgas “Penguins”

 • 5/5
  Bonuss
  ATGŪSTI 20€ NO SAVAS PIRMĀS LIKMES! 100% IEPAZĪŠANĀS ATMAKSA
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Komentāri (0)