Pavlovs gūst astotos vārtus Lielbritānijā un palīdz izcīnīt uzvaru

Lielbritānijas Elites hokeja līgas (EIHL) regulārās sezonas spēlē Latvijas uzbrucēja Vitālija Pavlova pārstāvētā Fifas “Flyers” ar rezultātu 4:3 (0:1, 2:2, 1:0, 1:0) papildlaikā uzveica Belfāstas “Giants”.

Pavlovs trešā perioda 16. minūtē guva savas komandas trešos vārtus, panākot neizšķirtu, kas palīdzēja pārvest spēli pagarinājumā.

34 gadus vecais uzbrucējs uz ledus pavadīja 23:10 minūtes, kuru laikā piecreiz (!!!) meta pa vārtiem, uzvarēja 16 no 26 iemetieniem un nopelnīja divas soda minūtes.

Šosezon EIHL Pavlovs 34 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis sešas rezultatīvas piespēles.

Šo sezonu Pavlovs iesāka Slovākijas Ekstralīgā, pārstāvot “HC 19 Humenne” komandu. Uzbrucējs 14 spēlēs guva divus vārtus un atdeva vienu piespēli. Vēlāk komanda lauza līgumu ar latvieti.

“Flyers” ar 47 punktiem 49 spēlēs ierindojas 6. vietā līgā.