Pavlovam vārti Slovākijā, Zabusovam divi punkti

Latvijas uzbrucējs Vitālijs Pavlovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā, bet Patriks Zabusovs atzīmējās ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Zabusova un Pavlova pārstāvētā Mihalovčes ”Dukla”, spēlējot izbraukumā, papildlaikā ar 3:4 (2:3, 0:0, 1:0, 0:1) piekāpās ”Poprad”.

Pavlovs, asistējot Zabusovam, pirmās trešdaļas pēdējā minūtē guva komandas otros vārtus un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam (2:3). Savukārt 52. minūtē Zabusovs, atzīmējoties ar rezultatīvu piespēli ”Dukla” trešajā vārtu guvumā, nopelnīja savu otro rezultativitātes punktu mačā un palīdzēja komandai panākt neizšķirtu – 3:3.

Zabusovs izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2. Latviešu uzbrucējs trijās spēlēs ir izcēlies ar diviem gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Pavlovs vienu reizi apdraudēja pretinieku vārtu drošību, uzvarēja sešos no desmit (60%) iemetieniem un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1. Pieredzējušais uzbrucējs trīs mačos ir atzīmējies ar diviem (1+1) punktiem.

Latviešu pārstāvēto klubu duelī Normunda Sējēja vadītā un uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā ”Nitra” viesos ar 5:1 (1:1, 4:0, 0:0) sakāva Latvijas izlases bijušā uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvēto ”Liptovsky Mikulas”.

Buncis izpildīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Tikmēr Karsums vienu reizi meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Aizsarga Patrika Ozola pārstāvētā Trenčīnas ”Dukla” izbraukumā ar 5:2 (2:1, 1:1, 3:0) apspēlēja ”Presov”. Ozols maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tāpat panākumu svinēja arī ”Nove Zamky”, kas, spēlējot bez savainotā aizsarga Roberta Mamčica, mājās ar 5:0 (1:0, 1:0, 3:0) sagrāva Bratislavas ”Slovan”.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga