Pavlovam vārti pret līgas vicelīderi, Buncis rezultatīvs otrajā spēlē pēc kārtas

Latvijas uzbrucējs Vitālijs Pavlovs šovakar izcēlās ar gūtiem vārtiem Slovākijas Ekstralīgā. Tāpat rezultatīvs Slovākijā bija arī uzbrucējs Filips Buncis.

Vitālija Pavlova gūtie vārti neglāba Mihalovčes ”Dukla”, ko pārstāv arī uzbrucējs Patriks Zabusovs, no zaudējuma viesos ar 3:6 (0:1, 2:2, 1:3) mačā pret līgas vicelīderi ”Zvolen”.

Latvijas hokejists 34. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un tobrīd panāca neizšķirtu (2:2).

Pavlovs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja 13 no 21 (61,9%) iemetiena un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Pieredzējušais centra uzbrucējs šosezon 27 spēlēs ir nopelnījis 15 (7+8) punktus.

Tikmēr Zabusovs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pameta ar katastrofālu lietderības koeficientu (-3).

Filipa Bunča rezultatīvā piespēle palīdzēja ”Nitra” savā laukumā ar 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) sakaut “Spisska Nova Ves”.

Latviešu uzbrucējs trešā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja komandas otrajos vārtos.

Buncis uzvarēja septiņos no desmit (70%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Latvijas hokejists 36 spēlēs ir sakrājis 17 (6+11) punktus.

Tikmēr zaudējumu piedzīvoja uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas”, kas, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 4:5 (1:1, 2:2, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās ”Kosice”.

Karsums izpildīja divus metienus pa vārtiem un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga