Pavlovam rezultatīva piespēle pēdējās sekundēs, ”Dukla” zaudē pusfināla sestajā spēlē

Latvijas izlases bijušais uzbrucējs Vitālijs Pavlovs šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Slovākijas Ekstralīgas pusfināla sestajā mačā, taču viņa, kā arī aizsarga Kristapa Bazēviča un uzbrucēja Patrika Zabusova pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” mājās ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpās “Kosice” hokejistiem. Līdz ar to sērijā būs nepieciešama septītā spēle.

“Kosice” jau 63. sekundē izvirzījās vadībā (1:0), bet pēc tam rezultāts gandrīz līdz pat mača beigām nemainījās. Pamatlaika izskaņā mājinieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Viesi to izmantoja un 52 sekundes pirms trešā perioda beigām dubultoja pārsvaru – 2:0.

Neskatoties uz nonākšanu iedzinējos ar divu vārtu starpību, “Dukla” nepadevās un 18 sekundes pirms pamatlaika noslēguma, ar rezultatīvu piespēli izceļoties Pavlovam, samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – 1:2. Atlikušajā laikā mājiniekiem gan neizdevās izglābties no zaudējuma.

Pavlovs laukumā pavadīja 19 ar pusi minūtes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienā no astoņiem (12,5%) iemetieniem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas izlases kādreizējais uzbrucējs regulārajā sezonā 33 spēlēs izcēlās ar septiņiem vārtu guvumiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Savukārt desmit Play-off mačos Pavlova kontā ir trīs (0+3) punkti.

Zabusovs nospēlēja 15 minūtes un 46 sekundes, reizi apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Latvijas uzbrucējs regulārajā čempionātā 39 spēlēs atzīmējās ar 11 vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm, bet 16 Play-off mačos ir nopelnījis piecus (2+3) punktus.

Bazēvičs šoreiz nedevās laukumā. Latviešu aizsargs “Dukla” sastāvā regulārajā sezonā spēlēja trijos mačos, bet Play-off  ir piedalījies piecās spēlēs. Bazēvičam “Dukla” kreklā nav izdevies tikt pie punktiem.

Sērijas septītā spēle paredzēta 12. aprīlī (pulksten 19:00). Tā tiks aizvadīta Košicē.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga