Pavlovam pozitīva lietderība, “HC 19 Humenne” uzvar bullīšos

Šodien Slovākijas Ekstralīgas mačā Latvijas uzbrucēja Vitālija Pavlova pārstāvētā “HC 19 Humenne” komanda ar rezultātu 5:4 (0:1, 2:0, 2:3, 0:0, 1:0) mājās pēcspēles metienos pārspējaSpisska Nova Ves” vienību.

Pavlovs šajā spēlē 20 minūtēs un 53 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja trīs no deviņiem iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 11. minūtē viesu uzbrucējs Rostislavs Maroszs atklāja mača rezultātu.

Otrās trešdaļas otrajā minūtē Jakubs Linets vairākumā panāca neizšķirtu, bet Vadims Pereskokovs sestajā minūtē vēlreiz realizēja skaitlisko pārsvaru un izvirzīja vadībā mājiniekus.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Entonijs Nelliss vairākumā izlīdzināja spēles rezultātu. Septītajā minūtē Hannu Kuru vēlreiz deva priekšrocību “HC 19 Humenne”, bet Dominiks Borovs 14. minūtē dubultoja Pavlova komandas pārsvaru.

16. minūtē Entonijs Nelliss ar saviem otrajiem vārtiem mačā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet vien 50 sekundes vēlāk Nelliss noformēja Hat-trick un panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos Vadims Pereskokovs nodrošināja uzvaru mājiniekiem.

Vitālijs Pavlovs šajā sezonā sešās spēlēs nopelnījis divus vārtu guvumus.

“HC 19 Humenne” klubs sešās cīņās ticis pie pieciem punktiem un ierindojas priekšpēdējā, 11. pozīcijā līgā.

Nākamā cīņa “HC 19 Humenne” komandai paredzēta 6. oktobrī plkst. 19:00 viesos pret Roberta Mamčica “Nove Zamky” vienību.

Šovakar spēles Slovākijas Ekstralīgā paredzētas arī Kasparam Daugaviņam, Robertam Mamčicam un Haraldam Eglem.