Pavlovam piespēle, “Dukla” izcīna pirmo uzvaru Slovākijas līgas pusfinālā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas pusfināla trešajā mačā Latvijas hokejistu Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:0, 1:2) mājās uzvarēja “HK Kosice” vienību.

Pavlovs 19 minūtēs un 31 sekundē nopelnīja rezultatīvu piespēli, trīs reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 69% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Zabusovs 17 minūtēs un 33 sekundēs vienreiz meta pa pretinieku vārtiem nemeta un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bazēvičs šajā mačā nepiedalījās.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet 13 Play-off spēlēs uzbrucējam vārti un trīs piespēles.

Pavlovam 33 regulārās sezonas spēlēs septiņi vārti un astoņas piespēles, bet septiņās Play-off cīņās uzbrucējs atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“HK Kosice” komanda atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 2-1.

Nākamais mačs starp abiem klubiem 5. aprīlī plkst. 19:00.