Pavlova, Zabusova un Bazēviča klubs sāk Slovākijas līgas pusfinālu ar neveiksmi

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas pusfināla pirmajā mačā Latvijas hokejistu Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) viesos piekāpās “HK Kosice” vienībai.

Pavlovs 12 minūtēs un vienā sekundē vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 70% iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Tikmēr Zabusovs 13 minūtēs un 24 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bazēvičs šajā mačā nepiedalījās.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet 11 Play-off spēlēs uzbrucējam vārti un trīs piespēles.

Pavlovam 33 regulārās sezonas spēlēs septiņi vārti un astoņas piespēles, bet piecās Play-off cīņās uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies.

“HK Kosice” komanda atrodas vadībā sērijā ar rezultātu 1-0.

Nākamais mačs starp abiem klubiem 1. aprīlī plkst. 19:00.