Pavlova, Zabusova un Bazēviča klubs izstājas no Play-off

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas pusfināla septītajā mačā Latvijas hokejistu Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) viesos piekāpās “HK Kosice” vienībai un izstājās no Play-off.

Pavlovs 15 minūtēs un 36 sekundēs divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 58 % iemetienu un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “–2”.

Tikmēr Zabusovs 13 minūtēs un 45 sekundēs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Visbeidzot, Bazēvičs šajā mačā nepiedalījās.

Pirmā perioda desmitajā minūtē “HK Kosice” uzbrucējs Mareks Slovaks atklāja mača rezultātu, bet otrās trešdaļas 15. minūtē Dāvids Bucs panāca neizšķirtu.

Vēlāk trešdaļā Brets Poloks mazākumā izvirzīja vadībā mājiniekus, bet trešā mača nogriežņa 20. minūtē Mareks Bartanuss ieraidīja ripu tukšos vārtos un pielika punktu ne tikai mačam, bet arī sērijai.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet 17 Play-off spēlēs uzbrucējam divi vārti un trīs piespēles.

Pavlovam 33 regulārās sezonas spēlēs septiņi vārti un astoņas piespēles, bet 11 Play-off cīņās uzbrucējs atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Bazēvičs šosezon trīs regulārās sezonas un piecos izslēgšanas spēļu mačos punktus neguva.

“HK Kosice” izcīnījuši uzvaru sērijā ar rezultātu 4-3.