Pavlova, Zabusova un Bazēviča klubs iekļūst Slovākijas līgas pusfinālā

Šovakar Slovākijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla sestajā mačā Latvijas hokejistu Patrika ZabusovaVitālija Pavlova un Kristapa Bazēviča pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” komanda ar rezultātu 3:0 (0:0, 2:0, 1:0) mājās uzvarēja Bratislavas “Slovan” vienību.

Pavlovs 13 minūtēs un 52 sekundēs pa vārtiem nemeta, uzvarēja 47% iemetienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Zabusovs 15 minūtēs un 10 sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bazēvičs šajā mačā nepiedalījās.

Šajā sezonā Zabusovam 39 mačos 11 vārti un desmit piespēles, bet desmit Play-off spēlēs uzbrucējam vārti un trīs piespēles.

Pavlovam 33 regulārās sezonas spēlēs septiņi vārti un astoņas piespēles, bet četrās Play-off cīņās uzbrucējs ar punktiem nav izcēlies.

“Dukla” komanda izcīnījusi uzvaru sērijā ar rezultātu 4-2.

Pusfinālā Pavlova, Zabusova un Bazēviča vienībai nāksies cīnīties ar Slovākijas Ekstralīgas regulārās sezonas čempioniem “HK Kosice”.