Patrikam Ozolam pirmie vārti sezonā, Zabusovam teicams sniegums (VIDEO)

Patriks Ozols, Hokejazinas.com

Patriks Ozols | Foto: Nela Dittrichova, Jihlavas "Dukla"

Čehijas pēc spēka 2. līgā šovakar spēles aizvadīja seši Latvijas hokejisti.

Aizsargu Patrika Ozola un Eduarda Hugo Jansona, kā arī uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Jihlavas “Dukla” ar rezultātu 3:7 (2:1, 1:4, 0:2) kapitulēja “VHK Vsetin”.

Ozols 13. minūtē guva vārtus, atklājot mača gaitu. Nospēlētajās 14:50 minūtēs aizsargs vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Tikmēr Jansons gandrīz 11 minūšu laikā nopelnīja negatīvu lietderību “-1”.

Kulda uz ledus pavadītajās 17 minūtēs un 13 sekundēs bloķēja vienu metienu, uzvarēja četrus no deviņiem iemetieniem, noslēdzot cīņu ar “-2”.

Šosezon Kulda 12 spēlēs guvis divus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, Ozola kontā 12 mačos četri punkti (1+3), savukārt 12 mačos ticis pie trīs piespēlēm.

Latviešu pārstāvētā “Dukla” nākamo spēli aizvadīs 21. oktobrī pret Patrika Zabusova Pršerovas “Zubr”.

Citā mačā uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” viesos ar 4:2 (1:1, 2:1, 1:0) pārspēja “Frydek-Mistek”.

Razgals atdeva rezultatīvu piespēli otrajos vārtos. Uz ledus pavadītajās 17:40 minūtēs uzbrucējs trīsreiz meta pa vārtiem, divus metienus bloķēja, kā arī iekrāja pozitīvu lietderību “+1”.

Uzbrucējs 13 spēlēs guvis sešus vārtus un izdarījis piecas rezultatīvas piespēles.

“Torax Poruba 2011” nākamo maču aizvadīs 21. oktobrī pret Homutovas “Pirati”.

Tikmēr Patrika Zabusova pārstāvētā Pršerovas “Zubr” viesos ar 5:2 (0:1, 5:1, 0:0) pārspēja Homutovas “Pirati”.

Zabusovs 23. minūtē guva vārtus, panākot 1:1, bet 37. un 40. minūtē asistēja komandas biedru vārtu guvumos. Viņš nospēlētajās 18:07 minūtēs sešas (!!!) reizes meta pa vārtiem, noslēdzot cīņu ar pozitīvu lietderību “+3”.

Uzbrucējs 11 spēlēs izcēlies ar trīs vārtu guvumiem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

“Zubr” nākamo maču aizvadīs 21. oktobrī, kad viesosies pie trīs latviešu pārstāvētās Jihlavas “Dukla”.

Visbeidzot uzbrucēja Kristera Zvaguļa pārstāvētā Prāgas “Slavia” viesos ar rezultātu 4:3 (0:1, 1:2, 2:0, 1:0) pārspēja Litomerices “Stadion”.

Zvagulis uz ledus atradās deviņas minūtes un 39 sekundes.

Uzbrucējs 12 mačos atdevis trīs rezultatīvas piespēles.