Ozols un Razgals rezultatīvi savstarpējā spēlē Čehijā, Kuldam ”-2”

Latvijas hokejisti Patriks Ozols un Frenks Razgals šovakar izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Čehijas pēc spēka otrajā līgā (Chance Liga) savstarpējā mačā.

Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” rezultatīvā spēlē viesos pārspēja Ozola pārstāvēto Jihlavas “Dukla” ar 7:4 (2:3, 2:1, 3:0).

Latvijas uzbrucējs pirmā perioda vidū asistēja uzvarētāju otrajā vārtu guvumā.

Razgals 14 minūtēs un 18 sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs šosezon “Torax Poruba 2011” rindās 20 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis deviņas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Ozols, spēlējot skaitliskajā vairākumā, 17. minūtē asistēja “Dukla” trešajos vārtos un palīdzēja mājiniekiem tobrīd izvirzīties vadībā ar 3:2.

Ozols laukumā pavadīja 16 minūtes un divas sekundes, kuru laikā nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 20 mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Edgara Kuldas pārstāvētā Prāgas “Slavia” izbraukumā ar 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) piekāpās “Znojmo”.

Kulda 19 minūtēs un 55 sekundēs uzvarēja septiņos no 18 (39%) iemetieniem, saņēma divas soda minūtes un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs “Slavia” kreklā 22 spēlēs guvis četrus vārtus un desmit reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Autors: Rainers Rogs Avots: Hokej.cz