Ozolam vārti, Mamčicam un Razgalam rezultatīvs sniegums

Šovakar Slovākijas Ekstralīgā vairāki Latvijas hokejisti aizvadīja spēles, noslēdzot regulāro sezonu.

Patrika Ozola vārtu guvums neglāba Trenčīnas “Dukla” no zaudējuma Prešovas “HC MV Transport” ar 1:4 (0:2, 1:2, 0:0)

Ozols guva vienīgos “Dukla” vārtus otrā perioda 9. minūtē.

Ozols nospēlētās teju 20 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem. Šosezon 22 gadus vecais Latvijas aizsargs 34 mačos guva divus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles.

Neskatoties uz uzvaru, Prešovas vienība izlido uz Slovākijas pēc spēka 2. līgu.

“HC Nove Zamky” ar Robertu Mamčicu sastāvā ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) apspēlēja Bratislavas “Slovan”.

Mamčics nospēlētajās 19 minūtēs divreiz rezultatīvi asistēja, vienreiz meta pa vārtiem, saņēma divu minūšu noraidījumu un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+1”. Mamčics piespēlēja komandas pirmajos un ceturtajos vārtos. Šosezon 27 gadus vecais aizsargs 34 spēlēs atzīmējies ar deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Trīs Latvijas hokejistu – Kristaps Bazēvičs, Vitālijs Pavlovs, Patriks Zabusovs – pārstāvētā Mihalovčes “Dukla” ar 2:4 (2:0, 0:2, 0:2) atzina Frenka Razgala pārstāvētās “HK Poprad” pārākumu.

Razgals atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, trešā perioda beigās asistējot komandas ceturtajos vārtos.

Razgals nospēlētajās 13:38 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un tika pie pozitīvas lietderības “+1”. Bazēvičs uz ledus atradās vien četras minūtes un divas sekundes, savukārt, Zabusovs trīsreiz apdraudēja pretinieku vārtus un saņēma četras soda minūtes sev atvēlētajās 10:44 minūtēs. Pavlovs mačam netika pieteikts.

Zabusovs 39 spēlēs tika pie 21 (11+10) punkta, Bazevičs trīs mačos punktus nav guvis. Razgals 34 cīņās sakrāja 14 (7+7) punktus.

Mārtiņa Karsuma pārstāvētā “Liptovsky Mikulas” viesos ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) apspēlēja Filipa Bunča pārstāvēto “HK Nitra”.

Buncis mačam netika pieteikts, taču Karsums nospēlēja 15:14 minūtes, divreiz apdraudēja pretinieku vārtus un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+1”. Šosezon Karsums 46 spēlēs sakrāja 36 (18+18) punktus. Savukārt, Buncis 45 spēlēs ticis pie 20 (8+12) punktiem.

Katra komanda aizvadīja 50 spēles regulārajā čempionātā un tagad sāksies Play-off, kuram kvalificējās labākās desmit komandas, starp kurām piecās spēlē Latvijas hokejisti – Mihalovčes “Dukla” (Kristaps Bazēvičs, Vitālijs Pavlovs, Patriks Zabusovs), Trenčīnas “Dukla” (Patriks Ozols), “HK Nitra” (Filips Buncis), “HK Poprad” (Frenks Razgals) un “HC Nove Zamky” (Roberts Mamčics).