Ozola komandai “sausā” uzvara Zvaguļa debijā, E. Kuldam sezona galā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas trešajā Play-off 1/8 fināla sērijas spēlē aizsarga Patrika Ozola pārstāvētā Jihlavas “Dukla” mājās ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) apspēlēja uzbrucēju Edgara Kuldas un Kristera Zvaguļa Prāgas “Slavia”.

Rezultāts sērijā līdz divām uzvarām kļuvis 2-1 “Dukla” labā, komandai izcīnot uzvaru.

Ozols 14 minūtēs un 35 sekundēs veica un bloķēja pa diviem metieniem, noslēdzot maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Trīs Play-off cīņās pie punktiem nav ticis.

Piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs “HC Olomouc” rindās Ozols pie punktiem netika.

Kulda uz ledus pavadītajās teju 18 minūtēs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja četrus no 24 iemetieniem un pabeidza spēli ar negatīvu lietderību “-3”.

Uzbrucējs “Slavia” rindās 49 spēlēs regulārajā sezonā guva 12 vārtus un atdeva 23 piespēles, kam trīs Play-off mačos pievienojis vienu vārtu guvumu.

Vienā mačā Čehijas Ekstralīgā “BK Mlada Boleslav” sastāvā Kulda punktus neguva.

Zvagulis 13:22 minūtēs uzvarēja vienīgo iemetienu, pa reizei meta un bloķēja metienu, kā arī iekrāja negatīvu lietderību “-1”.

19 gadus vecajam uzbrucējam šī bija debija Čehijas 2. līgā. Šosezon sešās spēlēs Čehijas Ekstralīgā viņš pie punktiem netika.