Ozola komanda sagrauj Razgala vienību, divu latviešu “VHK Vsetin” pirmais zaudējums sērijā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas trešajā Play-off 1/4 fināla sērijas spēlē uzbrucēja Frenka Razgala pārstāvētā Ostravas “Torax Poruba 2011” ar 1:5 (1:2, 0:2, 0:1) piekāpās aizsarga Patrika Ozola Jihlavas “Dukla”.

Rezultāts sērijā kļuvis 2-1 “Dukla” labā.

Razgals 15 minūtēs un piecās sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Čehijas pēc spēka otrajā līgā uzbrucējs 49 regulārās sezonas spēlēs guva 33 punktus (11+22), kam trīs Play-off cīņās viņš pievienojis četrus punktus (3+1).

Razgals šosezon aizvadījis divus mačus Vitkovices “Ridera” kreklā Čehijas Ekstralīgā, kur palicis bez punktiem.

Ozols teju 20 minūtēs bloķēja trīs sāncenšu metienus un noslēdza maču ar pozitīvu lietderību “+1”.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Sešās Play-off cīņās pie punktiem nav ticis.

Piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs “HC Olomouc” rindās Ozols pie punktiem netika.

Citā mačā Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) piekāpās Pršerovas “Zubr”.

Rezultāts sērijā kļuvis 2-1 Vsetīnas vienības labā.

Bērziņš nospēlētajās 15:44 minūtēs vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja sešus no 13 iemetieniem. Zabusovs netika pieteikts spēlei slimības dēļ.

Regulārajā sezonā Zabusovs piecās spēlēs atdeva divas rezultatīvas piespēles, bet Bērziņš 26 mačos izcēlās ar četriem vārtiem un sešām piespēlēm, kam trīs Play-off cīņās pievienojis divus punktus (1+1).

Abu sēriju ceturtā spēle tiks aizvadīta jau rītdien, 14. martā.