Osmanim pirmais punkts ”Allsvenskan” latviešu derbijā, rezultatīvs arī Buncis (VIDEO)

17 gadus vecais Latvijas hokejists Bruno Osmanis šovakar nopelnīja savu pirmo rezultativitātes punktu Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (Allsvenskan). Tāpat rezultatīvs bija arī uzbrucējs Filips Buncis.

Osmaņa pārstāvētā Ūmeo “Bjorkloven” mājās ar 5:1 (2:0, 1:0, 2:1) sakāva aizsarga Kārļa Čukstes un uzbrucēja Mika Indraša pārstāvēto “Brynas”.

17 gadus vecais Latvijas uzbrucējs 15. minūtē asistēja “Bjorkloven” pirmajā vārtu guvumā.

Osmanis astoņās minūtēs un 15 sekundēs izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs sešās ”Allsvenskan” spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Čukste uz ledus pavadīja 19 minūtes un vienu sekundi, kuras laikā ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 37 spēlēs desmit reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Indrašis 23 minūtēs un četrās sekundēs atzīmējās ar diviem metieniem un negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs 40 mačos izcēlies ar 21 precīzu metienu un 21 rezultatīvu piespēli.

“Brynas” ar 80 punktiem 40 spēlēs ir līgas līdere, bet “Bjorkloven” ar 70 punktiem 42 mačos atrodas piektajā pozīcijā.

Abas komandas nākamās spēles aizvadīs 7. februārī. Indraša un Čukstes pārstāvētais klubs plkst. 20:00 savā laukumā uzņems “Djurgardens IF”, bet Osmaņa pārstāvētā komanda plkst. 20:00 mājās tiksies ar “Almtuna IS”.

Tikmēr piecu zaudējumu sēriju pārtrauca uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā “Vasterviks IF”, kas mājās ar 4:3 (2:0, 1:1, 1:2) pārspēja bez uzbrucēja Riharda Mareņa spēlējošo Nībro “Vikings”.

Latvijas hokejists pirmās trešdaļas vidū izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Vasterviks IF” pirmajos vārtos.

Buncis uz ledus pavadīja 18 minūtes un 25 sekundes, bloķējot vienu pretinieku metienu, izpildot vienu spēka paņēmienu, uzvarot sešos no 15 (40%) iemetieniem un laukumu pametot ar negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Uzbrucējs 42 spēlēs guvis sešus vārtus un izdarījis tikpat rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Marenis 36 mačos atzīmējies ar 12 precīziem metieniem un 16 piespēlēm.

“Vikings” ar 59 punktiem 41 spēlē ierindojas septītajā vietā, bet “Vasterviks IF” ar 34 punktiem 42 mačos ieņem pēdējo pozīciju 14 komandu konkurencē.

Abām komandām nākamās spēles paredzētas 7. februārī. Mareņa pārstāvētais klubs plkst. 20:00 savā laukumā uzņems “Mora IK”, bet Bunča pārstāvētā komanda plkst. 20:00 izbraukumā tiksies ar “Tingsryd AIF”.