Ošenieks asistē uzvaras vārtos, ”Hermes” sagrauj ”Jokerit” un iesoļo pusfinālā (VIDEO)

Ernests Ošenieks, hokejazinas.com

Ernests Ošenieks | Foto: Clas-Olav Slotte

Latvijas aizsargs Ernests Ošenieks šovakar izcēlās ar rezultatīvu piespēli Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) ceturtdaļfināla sestajā spēlē, palīdzot Kokolas “Hermes” mājās ar 6:1 (1:0, 2:0, 3:1) sagraut Helsinku “Jokerit” un iekļūt “Mestis” pusfinālā.

“Hermes” sērijā līdz četrām uzvaram bija pārāka ar 4-2.

Ošenieks 22. minūtē asistēja “Hermes” uzvaras vārtu guvumā. Aizsargam šis bija pirmais punkts Play-off.

Ošenieks uz ledus pavadīja 22 minūtes un 59 sekundes, saņemot divas soda minūtes un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Regulārajā sezonā aizsargs 48 spēlēs izcēlās ar vienu precīzu metienu un deviņām rezultatīvām piespēlēm, bet sešos izslēgšanas mačos nopelnījis vienu (0+1) punktu.

Pusfinālu pirmās spēles paredzētas 27. martā.