Ošeniekam vārti Mestis Play-off mačā (VIDEO)

Somijas 2. līgas (Mestis) Play-off spēlē Ernesta Ošenieka vārtu guvums palīdzēja Kokolas “Hermes” ar 7:4 (1:1, 3:1, 3:2) apspēlēt “Kiekko-Pojat” un panākt sērijā 1-1.

Ošenieks šajā mačā atzīmējās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Pirmā perioda 11. minūtē latviešu aizsargs atklāja rezultātu, taču 2. trešdaļas sākumā asistēja, palīdzot panākt 2:1.

Šosezon 29 regulārās sezonas spēlēs Ošenieks guva vienus vārtus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles, taču Play-off divos mačos guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

Latviešu derbijā Mika Tumānova pārstāvētā Rovaniemi “RoKi” sagrāva Roberta Kaļķa Īsalmi “Peli-Karhut” ar 5:1 (1:0, 3:1, 1:0).

Tumānovs nospēlētās 18:19 minūtēs atzīmējās ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem, pozitīvu lietderības koeficientu “+1” un divām soda minūtēm. Kaļķis saņēma četras soda minūtes un izpildīja trīs metienus nospēlētās 17:45 minūtēs.

Citā spēlē aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētā Turku TuTo pārspēja “Kiekko-Espoo” ar 2:1.

Andžāns sev atvēlētajās 19 minūtēs un deviņās sekundēs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus.