Ošeniekam trešais punkts sezonā, vairāku latviešu pārstāvētā “Hokki” zaudē “sausā”

Šovakar Somijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Mestis) spēlēs piedalījās trīs Latvijas hokejisti.

Aizsarga Ernesta Ošinieka pārstāvētā Iisalmi “Peli-Karhut” ar rezultātu 3:2 (0:1, 2:1, 1:0) apspēlēja Joensū “Kiekko-Pojat”.

Ošenieks rezultatīvi asistēja komandas trešajos vārtos. Aizsargs 17:13 minūtēs veica divus metienus pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā Ošenieks piecās spēlēs guvis divus vārtus un atdevis vienu piespēli.

“Peli-Karhut” ar desmit punktiem piecos mačos ierindojas piektajā pozīcijā līgā. Ošenieka komanda nākamo spēli aizvadīs 4. oktobrī pret Keurū “KeuPa HT”.

Tikmēr Artūra KarašasRinalda Vutkēviča un Artūra Homjakova Kajānu “Hokki” savā laukumā ar 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) piekāpās Turku “TuTo”.

Homjakovs 15:09 minūtēs uzvarēja 47,1% iemetienu, trīsreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderību “-2”. Vutkēvičs 17 minūtēs un 11 sekundēs vienreiz apdraudēja pretinieku vārtus, taču Karaša mačam netika pieteikts.

Homjakovs šosezon piecās spēlēs nopelnījis divas piespēles, Karašam četros mačos divi vārti, bet Vutkēvičs pie punktiem vēl nav ticis.

Kajānu “Hokki” ar trīs punktiem piecās spēlēs ierindojas pēdējā, 10. vietā līgā. Trīs latviešu komandai nākamais mačs ieplānots 1. oktobrī pret Anrī Ravinska Imatras “Kettera”.

Visbeidzot, bez Dāvida Livšica spēlējošā Rovaniemi “RoKi” viesos ar 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 1:0) bullīšos apspēlēja “Kiekko-Vantaa”.

Livšics šosezon laukumā vēl ne reizi nav devies.

“RoKi” ar astoņiem punktiem septiņās spēlēs ieņem 6. vietu. Nākamā spēle Livšica vienībai paredzēta 4. oktobrī pret Anrī Ravinska Imatras “Kettera”.