Ošeniekam piespēle “Mestis” līgā, Feņenko un Ravinskis apšauda pretinieku vārtus

Šovakar Somijas pēc spēka otrās hokeja līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē Latvijas aizsarga Ernesta Ošinieka pārstāvētā Iisalmi “Peli-Karhut” komanda ar rezultātu 4:1 (1:0, 3:0, 0:1) izbraukumā pārspēja Keurū “KeuPa” vienību.

Ošenieks šajā cīņā uz ledus pavadīja 17 minūtes un 56 sekundes, atdeva rezultatīvu piespēli, veica vienu metienu pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šajā sezonā Ošenieks sešās spēlēs guvis četrus punktus (2+2), bet “Peli-Karhut” ar 13 punktiem sešos mačos ierindojas otrajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Nika Feņenko Helsinku “Jokerit” viesos ar rezultātu 5:0 (0:0, 1:0, 4:0) sagrāva Artūra KarašasRinalda Vutkēviča un Artūra Homjakova Kajānu “Hokki”.

Feņenko šajā spēlē 20 minūtēs un 31 sekundē sešas (!) reizes meta pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Šajā sezonā aizsargs sešās spēlēs ticis pie viena punkta (1+0), taču “Jokerit” ar deviņiem punktiem sešās cīņās ieņem septīto pozīciju “Mestis”.

Karaša 15 minūtēs un 23 sekundēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Homjakovs 14 minūtēs un 14 sekundēs pa vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes, uzvarēja 33,3% iemetienu un no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Visbeidzot, Vutkēvičs 14 minūtēs un 12 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta “-1”.

Homjakovs šosezon septiņās spēlēs nopelnījis divas piespēles, Karašam sešos mačos divi vārti, bet Vutkēvičs septiņās cīņās ticis pie vienas piespēles.

Kajānu “Hokki” ar sešiem punktiem septiņās spēlēs ierindojas priekšpēdējā, devītajā vietā līgā.

Visbeidzot, Anrī Ravinska Imatras “Kettera” ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) piekāpās Rovaniemi “RoKi”.

Ravinskis 22 minūtēs un 59 sekundēs septiņas (!) reizes meta pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šajā sezonā Ravinskis deviņās cīņās ticis pie diviem vārtiem un divām piespēlēm, bet “Kettera” ar pieciem punktiem deviņās spēlēs atrodas pēdējā, desmitajā pozīcijā “Mestis”.